Nota prawna

1. Treść serwisu internetowego SMTbroker.pl  jest chroniona  prawem autorskim. Zawartość serwisu internetowego nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba, że SMTbroker.pl wyrażą na to pisemną zgodę. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.

2. Powyższe ograniczenie nie dotyczy publicznie dostępnych informacji, elementów graficznych, znaków towarowych, symboli oraz nazw nie będących własnością SMTbroker.pl a wykorzystanych tutaj zgodnie z obowiązującym prawem.

3. Informacje mogą zawierać techniczne nieścisłości lub błędy typograficzne. SMTbroker.pl zastrzegają  sobie prawo do zmian, poprawek i udoskonalania bez powiadomienia użytkownika.

4. Zawartość strony internetowej nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

5. SMTbroker.pl nie ponoszą odpowiedzialności za użytkowanie serwisu lub wykorzystanie informacji tu zawartych, całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik przeglądający serwis.

6. SMTbroker.pl  nie ponoszą odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody lub przez nią nieopracowywane.  SMTbroker.pl informują, że serwisy i strony internetowe, do których odnośniki znajdują się w niniejszym serwisie, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostały przygotowane przez SMTbroker.pl , nie ponoszą  żadnej odpowiedzialności za informacje, opinie i materiały tam zawarte.

Logowanie
 login
 hasło

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu automaty do ukladanie smt.
Mechatronika montazowy smd i smt i budget smt  smtbroker.pl 
  © 2024 SMT Broker